Kwasy AHA, zabiegi z kwasem migdałowym

Eksfoliacja kwasami AHA – to zabieg złuszczania powierzchniowych warstw naskórka za pomocą kompleksu kwasów owocowych.

Zabieg ten znacząco wspomaga leczenie chorób takich jak: trądzik, nadmierna produkcja łoju, rozszerzone pory, przebarwienia potrądzikowe czy posłoneczne. Eksfoliacja stymuluje komórki skóry do odnowy, dzięki czemu zyskuje ona zdrowy koloryt, staje się odpowiednio nawilżona, gładka i elastyczna. Naskórek staje się mocniejszy, a skóra bardziej odporna na podrażnienia.

Rodzaj zabiegu kwasami AHA dobierany jest indywidualnie, w zależności od rodzaju i problemu skóry. Jego efektem jest: przyrost nowych komórek, włókien elastyny i kolagenu, stymulacja mikrokrążenia, wzmocnienie skóry oraz zwiększenie jej odporności. Zabieg zmiękcza także stwardnienia i zgrubienia blizn, poprawia napięcie i gęstość skóry, wyraźnie zmniejszają się zmarszczki, przebarwienia ulegają rozjaśnieniu, następuje regulacja i normalizacja działania gruczołów łojowych.

 

usuwanie zmarszczek odmładzanie kosmetyczka salon kosmetyczny Visage w KożuchowieUsunięcie zewnętrznej warstwy naskórka powoduje głębokie oczyszczanie i odblokowanie porów skóry, jej rewitalizację, odświeżenie i rozjaśnienie, ułatwienie przenikania składników aktywnych. Po zabiegu z użyciem kwasów AHA powstaje nowa, delikatna, gładka i lepiej nawilżona skóra. Przy skórze trądzikowej następuje duża poprawa stanu, zwężenie porów, wygładzenie oraz zmniejszenie blizn i przebarwień potrądzikowych, zmniejszenie łojotoku, poprawa kolorytu.

Zabieg kosmetyczny z użyciem kwasu migdałowego (całoroczny)

Salon kosmetyczny VISAGE proponuje także zabiegi z kwasem migdałowym.

Kwas migdałowy to jeden z kwasów AHA. Łagodnie złuszcza on skórę, odmładza i nie powoduje podrażnień. Jest znakomity dla cer z problemami oraz wrażliwych.

Kwas migdałowy stosuje się na skórę, aby wyrównać jej koloryt oraz pobudzić regenerację. Zabieg złuszczania skóry kwasem migdałowym sprawia, że cera jest jaśniejsza, bardziej napięta, gładsza i lepiej nawilżona, ma wyraźnie zwężone pory. W przypadku cery trądzikowej mocno zmniejsza się łojotok.

Kwas migdałowy działa silniej niż glikolowy, ma jednak większe cząsteczki i wolniej wnika w skórę, co sprawia, że nie powoduje zaczerwienienia ani podrażnień. W efekcie tego działania następuje złuszczenie powierzchownej warstwy zrogowaciałych komórek. Peeling jest wyjatkowo delikatny, ale wywołuje widoczny efekt rozjaśnienia. Odkryte za pomocą kwasu migdałowego młode komórki lepiej chłoną aplikowane kosmetyki.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.