Trwała depilacja laserowa – epilacja

VISAGE salon kosmetyczny poleca:
DEPILACJA laserowa

Depilacja laserowa – to właściwie epilacja niepożądanego owłosienia za pomocą wiązki lasera. Wiązka wnika głęboko w skórę, niszcząc cebulkę włosa wraz z jej korzeniami.

Depilacja za pomocą lasera jest bezpieczna i bezinwazyjna. Energia wytwarzana przez laser pochłaniana jest przez barwnik włosa (melaninę). Następnie energia ta zmienia się w energię termiczną i niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa. Warunkiem uzyskania idealnych efektów jest dobór odpowiedniej mocy i czasu trwania impulsu, które są zależne od rodzaju skóry i włosów. Dlatego jest to zabieg, który należy wykonywać w gabinecie.

Czym jest epilacja?

W zabiegu epilacji każdy włos usuwany jest wraz z cebulkami. W odróżnieniu od depilacji, po której cebulki włosowe pozostają w skórze.

W wyniku działania wiązki lasera uszkadzany jest mieszek włosa, dzięki czemu włos przestaje rosnąć. Efekt jest trwały.

Zalety zabiegu to: 

pozbycie się niechcianego owłosienia na stałe, usunięcie problemu wrastających włosków czy podrażnień po goleniu, depilacji woskiem lub depilatorem.

trwała depilacja laserowa epilacja - kosmetyczka kożuchówZabieg – trwałe, laserowe usuwanie owłosienia

Salon kosmetyczny VISAGE zaprasza Panie raz Panów na zabieg trwałego usuwania owłosienia za pomocą lasera.

Metodą tą można usuwać włosy z dowolnej części ciała, nie tylko standardowo z przedramion, pach czy okolic bikini. Dzięki laserowi można również uporać się z takimi problemami jak niechciany wąsik czy nadmierne owłosienie pleców.

Serdecznie zapraszamy do salonu Visage! 🙂

 

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.