Solarium pionowe w salonie VISAGE

Zalety solarium pionowego:

♥ Opalasz się na stojąco. Wewnątrz jest dużo miejsca, można poczuć się naprawdę komfortowo, swobodnie się poruszać, a nawet potańczyć do muzyki. To bardzo ważna zaleta solarium pionowego, a szczególnie dla osób, które źle znoszą zamknięcie w ciasnym łóżku i odczuwają z tego powodu dyskomfort i lęk przed zamknięciem.

Regulowane nawiewy chłodnego powietrza znacznie podnoszą komfort opalania.

♥ Całe ciało, a szczególnie plecy oraz pośladki opalają się równomiernie. Dzięki możliwości przyjęcia swobodnej, stojącej postawy oraz dzięki temu, że lampy rozmieszczone są dookoła całej kabiny, powstaje równomierna opalenizna. Nie występują żadne zaczerwienienia, tak jak w przypadku łóżek do opalania, w których często zdarza się opalić zbyt mocno niektóre partie ciała.

Po opalaniu się w solarium pionowym nie pozostają też żadne białe miejsca na plecach ani na pośladkach, tak jak od leżenia na plecach na łóżku.

♥  Zdecydowanie wyższy poziom higieny.

Pamiętaj o naszej promocji – pytaj o karnet na solarium. Dzięki niemu 10-te opalanie otrzymasz GRATIS!

Słońce jest życiem – codziennie potrzebujemy światła słonecznego, aby w naszym organizmie mogły prawidłowo przebiegać różnorodne procesy związane z przemianą materii. Powszechna jest też opinia, że opalenizna zdobi – tuszuje przecież drobne mankamenty skóry i powoduje, że sylwetka wydaje się dużo szczuplejsza, a śniada karnacja wygląda dużo zdrowiej niż blada. Nic zatem dziwnego, że opalanie w solariach jest bardzo popularne.

Opalanie ma swoje bardzo istotne zalety. Na pierwszym miejscu należałoby wymienić syntezę witaminy D3, ale również i poprawę samopoczucia, relaks, czy wreszcie poczucie szczęścia.

Zasady prawidłowego opalania:

♥ Nie przesadzać, lecz opalać się z zachowaniem rozsądku, dostosować się do zalecanych dla danego typu skóry czasów opalania.

♥ Przed opalaniem należy zmyć makijaż, zdjąć biżuterię, zmyć ze skóry perfumy.

♥ W solarium nie zaleca się używać żadnych środków chroniących przed słońcem.

♥ W przypadku zażywania lekarstw, przed opalaniem przeczytać dokładnie ulotkę znajdującą się w opakowaniu lub skonsultować się z lekarzem.

♥ Podczas opalania zamykać oczy, zawsze zakładać okulary ochronne.

♥ Przed i po opalaniu stosować środki pielęgnacyjne do skóry, szczególnie kosmetyki solaryjne, specjalnie dostosowane do potrzeb opalonej skóry.

Zapraszamy!