Makijaż dzienny, ślubny, okolicznościowy

W ofercie naszego salonu kosmetycznego znajduje się m.in. wykonanie makijażu dziennego oraz okolicznościowego.

usuwanie zmarszczek odmładzanie kosmetyczka salon kosmetyczny Visage w KożuchowieMakijaż dzienny to rodzaj make up’u, którego zadaniem jest wydobycie naturalnego piękna twarzy kobiety. Powinien podkreślać wszystkie walory urody pozostając zarazem niezauważonym. Makijaż dzienny ma za zadanie przede wszystkim retuszować niedoskonałości, dlatego musi być wykonany z dobrze dobranych do danego typu cery oraz wysokiej jakości kosmetyków. Dla przykładu: podkład w makijażu dziennym musi mieć odcień jak najbardziej zbliżony do koloru naszej cery, aby uniknąć nieprzyjemnego efektu maski lub nienaturalnej bladości. W przeciwieństwie do make-up’u wieczorowego –  do wykonania make up’u dziennego używamy stonowanych, pastelowych barw cieni, a rzęsy podkreślamy niewielką ilością tuszu, dzięki czemu nasze spojrzenie pozostanie świeże i lekkie. Makijaż dzienny z racji swojej subtelności doskonale nadaje się jako make up nie tylko na co dzień, ale także do pracy czy do szkoły.

Makijaż ślubny dobieramy do typu urody panny młodej i oczywiście do jej oczekiwań, aby w tym najważniejszym dniu czuła się doskonale i wyglądała nieskazitelnie. Prawidłowo wykonany make up tuszuje drobne niedoskonałości i podkreśla wszelkie atuty urody.

Makijaż okolicznościowy wykonany przez profesjonalistkę przetrwa w niezmienionej, idealnej postaci całą imprezę, nawet taką do białego rana.
Zapraszamy do salonu Visage! 🙂

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.